Pakcs Kurumsal

KURUMSALPAKCS; 2021 tarihinde, İzmir Kemalpaşa’da 8.000 m² kapalı, 3.000 m² açık olmak üzere toplam 11.000 m² alanda yüksek üretim kapasiteli yeni bir fabrikada ticari hayatına başladı. Lokman Koçaslan Otomotiv’in sektördeki engin deneyimini arkasına alarak yaratıcı, yenilikçi ve esnek bir üretim anlayışı ile yük taşımacılığı alanında çözüm üretme görevini edinen PAKCS, kapaklı damper ve çift katlı oto taşıyıcı üretiminde piyasa standartlarının üzerinde bir kalite ve dayanıklılık ile üretim yapmayı hedeflemektedir.

PAKCS; sektörün ihtiyacını karşılamak, yenilikleri takip etmek ve üretim kapasitesini genişletmek amacıyla yenilikçi, kullanıcı dostu ve verimliliği esas alan ürünler üretmeyi misyon edinmektedir. Bu amaç doğrultusunda, sektörün öncüsü olan TIRSAN ile işbirliği içerisindedir. TIRSAN şasi üzerine üretilen PAKCS kapaklı damper ile sektöründe güvenilen, beklentileri en üst düzeyde karşılamaya çalışan, sorunlara çözüm üreten, kaliteli ürün ve hizmet sunan, öncü bir şirket olmayı görev edinmektedir.

PAKCS; çalışanlarının bilgi ve becerilerini sürekli eğitim faaliyetleri ile arttırmakta, günümüz teknolojisini yakından izlemekte olup sektördeki yenikleri yasal mevzuatlar doğrultusunda şekillendirerek yoluna devam etmektedir. 2022 için 250, 2023 için 1.000 adetlik toplam üretim adedine ulaşmayı planlayan PAKCS, bu hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Vizyonumuzİşimizi daima ileri taşıyarak, hizmet verdiğimiz her segmentte ve kendi üretimimiz olan tüm ürün gruplarında Türkiye’nin EN İYİ çözüm, satış ve hizmet operasyonu olmak.

MisyonMüşterilerimizin geleceklerini güvence altına alma bilincini doğru ve eksiksiz bilgi ile anlatmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile herkesin yaşam kalitesini yükseltebileceği öneri ve çözümler sunmak.

İşimizi daima ileriye taşımamızı sağlayan tutkumuz ile kurduğumuz uçtan uca entegre yapımız sayesinde Türkiye’deki ve yurt dışındaki tüm paydaşlarımız için müşteri memnuniyeti en yüksek, sektörel bilgi birikimi, dijital alt yapısı ve insan kaynağı yetkinlikleri ile fark yaratan, yenilikçi ve çevik hareket edebilen vazgeçilmez iş ortağı olmak.

DeğerlerimizSürekli Öğrenen: Sürekli öğrenen, öğrendiklerini işine uygulayan ve bu sayede müşterilerimizin geleceğe dönük ihtiyaçlarına dahi en uygun hizmeti sunabilmek için kendini geliştiren, yenilikleri yüksek bir ekibiz.

Sürekli Gelişen: İşimizi her zaman daha ileriye taşıyacak cesaret ve tutkuya sahibiz.

Yenilikçi: Verdiğimiz tüm hizmetlerde, kendi üretimimiz olan ürünlerimizde ve kurum içi süreçlerimizde sektörel dönüşümün hızına ayak uyduracak en güncel teknolojik, dijital ve yenilikçi çözümleri cesaretle uygularız.

Çözüm Odaklı: Tüm paydaşlarımızın işlerinde onların sorunlarını çözmeye, yüklerini hafifletmeye odaklanmış, uzun soluklu ve memnuniyeti yüksek iş ortaklıklarını önceliklerinden iş yapma kültürümüzle çalışırız.

Çevik: Hızlı, planlı ve akıllı hareket ederiz.

Takım Oyuncusu: Paydaşlarımızın beklentilerini karşılamak ve hatta her seferinde üzerine çıkarak hep rekabetçi kalmak için BİR TAKIM olarak çalışmanın önemini biliriz.

Etik Değerlerine Bağlı: Pakcs ailesinin her bir üyesi ahlaki ilkeleri yüksek, adil, samimi ve güvenilirdir. İş ortaklarımız ile birlikte kazanarak çalışmak en temel ilkemizdir.

Gururlu: Pakcs kültürünün bir parçası olmaktan ve yaptığımız iş ile pozitif etki yaratmaktan her zaman gurur duyarız.